Kotipelit 2020

VIIKKO 25

Ke 17.6. klo 18 MYP harjoitusottelu APV - Jymyjussit, Monttu
Ke 17.6. klo 18 DT APV musta - RuoPi, Tuuri

VIIKKO 26

Ma 22.6. klo 18 DP APV - KuKu, Monttu
Ma 22.6. klo 18 ET APV musta - APV keltainen, Tuuri

Ke 24.6. klo 18 NMK APV - VM, Monttu
Ke 24.6. klo 18 FT APV musta - YPJ, Tuuri

Pe 26.6. klo 18 NMK APV - KaKa, Monttu
Pe 26.6. klo 18 FT APV keltainen - AA, Tuuri

La 27.6. klo 10 DP APV - KaMa, Monttu
La 27.6. klo 11 EP APV - ViVe, Tuuri
La 27.6. klo 13 DT APV keltainen - APV musta, Monttu
La 27.6. klo 16 CT APV - VM, Monttu
La 27.6. klo 17 FP APV - LaVe, Tuuri

Su 28.6. klo 11 ET APV musta - ViVe, Tuuri
Su 28.6. klo 16 MYP APV - Sotkamon Jymy, Monttu

VIIKKO 27

Ma 29.6. klo 18 NMK APV - PeTo, Monttu

Ke 1.7. klo 18 MPS APV - YPJ, Monttu

Pe 3.7. klo 18 FT APV keltainen - SMJ, Tuuri
Pe 3.7. klo 18.30 MMK APV - VMj, Monttu

La 4.7. klo 10 DP APV - UPV, Monttu

Su 5.7. klo 11 ET APV musta - Virkiä, Tuuri
Su 5.7. klo 12-17 GT pienpeliturnaus, Monttu
Su 5.7. klo 18 CP APV - Pesäsudet, Monttu

VIIKKO 28

Ma 6.7. klo 18 DP APV - YPJ, Monttu

Ke 8.7. klo 18 MYP APV - Haminan Palloilijat, Monttu
Ke 8.7. klo 18 ET APV keltainen - ViVe, Tuuri

To 9.7. klo 18 DT APV keltainen - RuoPi, Tuuri

Pe 10.7. klo 18 FP APV - AA, Tuuri

La 11.7. klo 14 GT APV - ÄhtU, Tuuri

Su 12.7. klo 11 DT APV musta - Jurva, Tuuri
Su 12.7.klo 14 DT APV keltainen - Jurva, Tuuri
Su 12.7. klo 16 MYP APV - Oulun Lippo, Monttu

VIIKKO 29

Ma 13.7. klo 18 C-tytöt APV - Pesäkarhut, Monttu
Ma 13.7. klo 18 E-pojat APV - SMJ, Tuuri

Ke 15.7. klo 18 D-tytöt APV musta - SMJ, Tuuri

Pe 17.7. klo 18 F-pojat APV - ViVe, Tuuri

La 18.7. klo 12 G-tytöt APV - ViVe, Tuuri
La 18.7. klo 12 Naiset maakuntasarja APV - AA, Monttu

Su 19.7. klo 11 E-tytöt APV keltainen - RuoPi, Tuuri
Su 19.7. klo 14 D-tytöt APV keltainen - NJ, Tuuri
Su 19.7. klo 16 Miehet Ykköspesis APV - Puijon Pesis, Monttu

VIIKKO 30

Ma 20.7. klo 18 Naiset maakuntasarja APV - IK, Monttu
Ma 20.7. klo 18 F-tytöt APV musta - Virkiä, Tuuri

Ke 22.7. klo 18.30 Miehet piirisarja APV - MU, Monttu

To 23.7. klo 18 E-pojat APV - ViVe, Tuuri

Pe 24.7. klo 18.30 Miehet maakuntasarja APV - KaKa, Monttu

Su 26.7. klo 11 E-tytöt APV musta - RuoPi, Tuuri
Su 26.7. klo 14 Miehet Ykköspesis APV - Simon Kiri, Monttu

VIIKKO 31

Ma 27.7. klo 18 D-pojat APV - JaJa, Monttu
Ma 27.7. klo 18 E-pojat APV - AA, Tuuri

Ke 29.7. klo 18 Miehet piirisarja APV - SMJ, Monttu
Ke 29.7. klo 18 E-tytöt APV keltainen - Virkiä, Tuuri

Pe 31.7. klo 18 F-pojat APV - ÄhtU, Tuuri

La 1.8. klo 11 D-tytöt APV musta - NJ, Tuuri

VIIKKO 32

Ma 3.8. klo 18 C-tytöt APV - Mailajuniorit, Monttu
Ma 3.8. klo 18 F-tytöt APV musta - SMJ, Tuuri

Ke 5.8. klo 18 Miehet Ykköspesis APV - Loimaan Palloilijat, Monttu

Pe 7.8. klo 18 Miehet maakuntasarja APV - PeTo, Monttu

La 8.8. klo 14 G-tytöt APV - SMJ, Tuuri

Su 9.8. klo 15 E-tytöt APV musta - APV keltainen, Monttu

VIIKKO 33

Ma 10.8. klo 18 E-pojat APV - AA, Tuuri

Ke 12.8. klo 18 C-pojat APV - AA, Monttu
Ke 12.8. klo 18 E-tytöt APV keltainen - Virkiä, Tuuri

Pe 14.8. klo 18.30 Miehet maakuntasarja APV - LujaPesis, Monttu

La 15.8. klo 14 Miehet Ykköspesis APV - Alajärven Ankkurit, Monttu

Su 16.8. klo 11 E-tytöt APV musta - Virkiä, Tuuri
Su 16.8. klo 12 F-tytöt APV keltainen - ÄhtU, Monttu

VIIKKO 34

Ma 17.8. klo 18 C-tytöt APV - YPJ, Monttu
Ma 17.8. klo 18 F-tytöt APV musta - Vive, Tuuri

To 20.8. klo 18 D-tytöt APV keltainen - Jurva, Tuuri

Pe 21.8. klo 18 C-pojat APV - YPJ, Monttu
Pe 21.8. klo 18 F-tytöt APV keltainen - Virkiä, Tuuri

La 22.8. klo 14 G-tytöt APV - SMJ, Tuuri

Su 23.8. klo 14 D-tytöt APV keltainen - Laihia, Tuuri
Su 23.8. klo 16 Miehet Ykköspesis APV - Kannuksen Ura, Monttu

VIIKKO 35

Ma 24.8. klo 18 Naiset APV - NJ, Monttu
Ma 24.8. klo 18 E-pojat APV - ViVe, Tuuri

Ti 25.8. klo 18 D-tytöt APV musta - NJ, Tuuri

Ke 26.8. klo 18 Miehet piirisarja APV - Munakka. Monttu

Pe 28.8. klo 18 D-tytöt APV musta - Virkiä, Monttu

Su 30.8. klo 17 Miehet piirisarja APV - SMJ, Monttu