Kotipelit 2021

VIIKKO 20

Ti 18.5. klo 18 E-tytöt: APV keltainen - Virkiä sininen, TUURI
Ke 19.5. klo 18 Naiset: APV - SMJ, MONTTU
Pe 21.5. klo 18 Naiset: APV - KaKa, MONTTU
La 22.5. klo 14 D-pojat: APV - AA08, MONTTU
Su 23.5. klo 12 E-pojat: APV - AA10, TUURI

VIIKKO 21

To 27.5. klo 18 D-tytöt: APV keltainen - KoU, TUURI
Pe 28.5. klo 18 Naiset: APV - PeTo, MONTTU
La 29.5. klo 11 F-pojat: APV - ViVe, TUURI
La 29.5. klo 14 E-tytöt: APV musta - Virkiä, TUURI
Su 30.5. klo 12 F-tytöt: APV - ÄhtU, TUURI
Su 30.5. klo 14 D-pojat: APV - Jurva, MONTTU

VIIKKO 22

Ke 2.6. klo 18 C-pojat: APV - AA, MONTTU
To 3.6. klo 18 F-pojat: APV - ÄhtU, TUURI
Pe 4.6. klo 18 C-tytöt: APV - YPJ, MONTTU
Pe 4.6. klo 18 F-pojat: APV - SMJ punainen, TUURI

VIIKKO 23

Ke 9.6. klo 18 Miesten Ykköspesis: Alavus - Alajärvi, MONTTU
Ke 9.6. klo 18 G-pojat: APV - KoU, TUURI
To 10.6. klo 18 F-tytöt: APV - ViVe, TUURI
Pe 11.6. klo 18 D-pojat: APV - JaJa, MONTTU
Su 13.6. klo 12 G-tytöt: APV - SMJT14, TUURI
Su 13.6. klo 14 D-tytöt: APV keltainen - APV musta, MONTTU
Su 13.6. klo 17 Miesten piirisarja: APV - Pallopojat, MONTTU

VIIKKO 24

Ma 14.6. klo 18 Miesten maakuntasarja: APV - KylKai, MONTTU
Ti 15.6. klo 18 E-pojat: APV - ViVe valkoinen, TUURI
Ke 16.6. klo 18 Naiset: APV - Mailattaret, MONTTU
To 17.6. klo 18 Miesten Ykköspesis: Alavus - Loimaa, MONTTU
To 17.6. klo 18 G-pojat: APV - SMJ14, TUURI
Pe 18.6. klo 18 Miesten maakuntasarja: APV - NJ, MONTTU
La 19.6. klo 11 D-tytöt: APV musta - AA, TUURI
La 19.6. klo 14 D-pojat: APV - NJ, MONTTU
La 19.6. klo 14 E-tytöt: APV musta - SMJ10, TUURI
La 19.6. klo 17 E-pojat: APV - Virkiä, TUURI
Su 20.6. klo 11 D-tytöt: APV musta - KoU, MONTTU
Su 20.6. klo 12 G-tytöt: APV - AA, TUURI
Su 20.6. klo 16 Miesten Ykköspesis: Alavus - Laukaa, MONTTU

VIIKKO 25

Ma 21.6. klo 18.30 Miesten piirisarja: APV - Laihia, MONTTU
Ti 22.6. klo 18 D-tytöt: APV keltainen - Laihia, TUURI
Ke 23.6. klo 18 Miesten maakuntasarja: APV - PeTo, MONTTU

VIIKKO 26

Ma 28.6. klo 18 Miesten maakuntasarja: APV - IK, Monttu
Ti 29.6. klo 18 E-tytöt: APV keltainen - SMJ09, TUURI
Ke 30.6. klo 18 D-pojat: APV - KaKa, MONTTU
To 1.7. klo 18 E-tytöt: APV musta - VM, TUURI
Pe 2.7. klo 18 Miesten Ykköspesis: Alavus - Kuopio, MONTTU
La 3.7. klo 11 D-tytöt: APV keltainen - Jurva, TUURI
La 3.7. klo 13 C-tytöt: APV - Fera, MONTTU
La 3.7. klo 14 D-tytöt: APV musta - Jurva, TUURI
La 3.7. klo 17 E-tytöt: APV keltainen - ÄhtU, TUURI
Su 4.7. klo 12 F-tytöt: APV - SMJ12, TUURI

VIIKKO 27

Ma 5.7. klo 18 C-pojat: APV - SMJ, MONTTU
Ke 7.7. klo 18 Miesten Ykköspesis: Alavus - Ikaalinen, MONTTU
To 8.7. klo 18 E-pojat: APV - SMJ10, TUURI
Pe 9.7. klo 18 E-tytöt: APV keltainen - YPJ, TUURI
La 10.7. klo 11 G-pojat: APV - ViVe, TUURI
La 10.7. klo 14 F-tytöt: APV - SMJ11 punainen, TUURI
La 10.7. klo 17 F-pojat: APV - AA sininen, TUURI

VIIKKO 28

Ke 14.7. klo 18 Miehet Ykköspesis: Alavus - Kannus, MONTTU
To 15.7. klo 18 G-tytöt: APV - SMJ, TUURI
Pe 16.7. klo 18 Naiset: APV - IK, MONTTU
Pe 16.7. klo 18 E-tytöt: APV musta - JaJa, TUURI

VIIKKO 29

Ti 20.7. klo 18 E-pojat: APV - ÄhtU, TUURI
To 22.7. klo 18 D-tytöt: APV keltainen - Virkiä, TUURI
Pe 23.7. klo 18 D-pojat: APV - KoU, MONTTU
Su 25.7. klo 12 G-tytöt: APV - Virkiä, TUURI
Su 25.7. klo 16 Miesten Ykköspesis: Alavus - Jyväskylä, MONTTU

VIIKKO 30

Ma 26.7. klo 18 C-pojat: APV - Pesäsudet, MONTTU
Ti 27.7. klo 18 G-pojat: APV - SMJ punainen, TUURI
Ke 28.7. klo 18 C-tytöt: APV - Pesäkarhut, MONTTU
To 29.7. klo 18 Miesten maakuntasarja: APV - NJ, MONTTU
To 29.7. klo 18 E-tytöt: APV musta - KaKa, TUURI
Pe 30.7. klo 18 Miesten piirisarja: APV - SMJ KK, MONTTU
La 31.7. klo 12 G-pojat: APV - KaMa, TUURI
La 31.7. klo 14 C-pojat: APV - KaMa, MONTTU
Su 1.8. klo 16 Miesten Ykköspesis: Alavus - Oulu, MONTTU

VIIKKO 31

Ti 3.8. klo 18 E-tytöt: APV keltainen - AA, TUURI
Ke 4.8. klo 18 C-pojat: APV - VäVi, MONTTU
To 5.8. klo 18 E-tytöt: APV musta - PeTo, TUURI
Pe 6.8. klo 18 D-tytöt: APV musta - SMJ, TUURI
La 7.8. klo 11 G-tytöt: APV - KaKa, TUURI
La 7.8. klo 14 E-tytöt: APV musta - SMJ, TUURI
Su 8.8. klo 12 D-tytöt: APV musta - Virkiä, TUURI
Su 8.8. klo 16 Miesten piirisarja: APV - AA, MONTTU

VIIKKO 32

Ti 10.8. klo 18 F-pojat: APV - AA, TUURI
Ke 11.8. klo 18 C-tytöt: APV - Virkiä, MONTTU
To 12.8. klo 18 E-pojat: APV - KaKa, TUURI
La 14.8. klo 14 D-tytöt: APV musta - Laihia, TUURI
La 14.8. klo 17 F-tytöt: APV - AA, TUURI
Su 15.8. klo 12 G-pojat: APV - ViVe, TUURI
Su 15.8. klo 16 D-pojat: APV - Laihia, MONTTU

VIIKKO 33

Ma 16.8. klo 18 Miehet piirisarja: APV - MU, MONTTU
Ti 17.8 klo 18 E-tytöt: APV keltainen - NJ, TUURI
Ke 18.8. klo 17.30 Miesten Ykköspesis: Alavus - Ulvila, MONTTU
To 19.8. klo 18 F-pojat APV - Jurva, TUURI
Pe 20.8. klo 18 Miehet maakuntasarja: APV - VMj, MONTTU
Pe 20.8. klo 18 D-tytöt: APV keltainen - SMJ, TUURII
La 21.8. klo 14 D-tytöt: APV musta - APV keltainen, TUURI
La 21.8. klo 17 E-tytöt: APV keltainen - ViVe, TUURI
Su 22.8. klo 13 D-pojat: APV - VM, MONTTU
Su 22.8. klo 16 Naiset maakuntasarja: APV - PeTo, MONTTU

VIIKKO 34

Ke 25.8. klo 17.30 Miesten Ykköspesis: Alavus - Vähäkyrö, MONTTU
Pe 27.8. klo 18 Miesten piirisarja: APV - YPJ, MONTTU
La 28.8. klo 11 D-tytöt: APV keltainen - AA, TUURI
La 28.8. klo 14 Miesten Ykköspesis: Alavus - Simo, MONTTU
Su 29.8. klo 11 D-tytöt: APV keltainen - VM, TUURI

VIIKKO 35

Ma 30.8. klo 17.30 C-tytöt: APV - KoU, MONTTU
Ti 31.8. klo 18 F-tytöt: APV - SMJ, TUURI
To 2.9. klo 17.30 Miesten maakuntasarja: APV - AA, MONTTU
Pe 3.9. klo 17.30 Miesten piirisarja: APV - AA, MONTTU
Su 5.9. klo 17 Naisten maakuntasarja: APV - IK, MONTTU

VIIKKO 36

Ti 7.9. klo 17 E-pojat: APV - ÄhtU, TUURI
Su 12.9. klo 13 E-pojat: APV - AA, TUURI
Su 12.9. klo 12 D-tytöt: APV musta - VM, MONTTU